2010- BRONOWIANKA CUP WSPANIAŁY KONIEC SEZONU i TRZECIE MIEJSCE
W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ 23 i 24 CZERWCA ROCZNIK 2010 GRAŁ W DWUDNIOWYM TURNIEJU BRONOWIANKA CUP 2018. GRAŁY 24 DRUŻYNY .
SYSTEM GIER BYŁ TRÓJFAZOWY .
PIERWSZA FAZA :
TO 4 GRUPY PO 6 DRUŻYN. ( 5MECZY DO ROZEGRANIA )
DRUGA FAZA :
DRUŻYNY Z MIEJSC 1-3 Z GRUP A,B,C,D UTWORZYŁY GRUPĘ BIAŁĄ, DRUŻYNY Z MIEJSC 4-6 Z GRUP A,B,C,D UTWORZYŁY GRUPĘ CZERWONĄ . W TYCH GRUPACH GRAŁO SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM ( 11 MECZY DO ROZEGRANIA ).
TRZECIA FAZA :
6 NAJLEPSZYCH DRUŻYN Z GRUPY BIAŁEJ PLUS 2 NAJLEPSZE Z CZERWONEJ ZAGRAŁO W MISTRZOSTWACH ŚWIATA . SYSTEM PUCHAROWY .
DRUŻYNY Z MIEJSC 7-12 Z GRUPY BIAŁEJ PLUS 3,4 Z GRUPY CZERWONEJ ZAGRAŁO W MISTRZOSTWACH EUROPY. SYSTEM PUCHAROWY.
DRUŻYNY Z MIEJSC 5-12 Z GRUPY CZERWONEJ ZAGRAŁO W COPA LIBERTADORES. SYSTEM PUCHAROWY.
A OTO WYNIKI PIERWSZEGO DNIA JADWIGI KRAKÓW :
NA POCZATEK GRALIŚMY W GRUPIE B :
Z MKS TRIUMF ALWERNIA 0:0
Z KS ZAKOPANE 0:2
Z BRONOWIANKĄ IV 6:0 ( JANCZUR 2,PADACZ 2, NOWAKOWSKI 2)
Z METALEM TARNÓW 1:2 ( WCISŁO)
Z HUTNIKIEM KRAKÓW 4:0 ( JANCZUR 2,PADACZ, MILCZAREK )
WYNIKI TE SPRAWIŁY ŻE GRAMLIŚMY W GRUPIE CZERWONEJ :
NASZE WYNIKI W TEJ GRUPIE W SOBOTĘ :
Z AK FUTBOLU 3:0 W.O
Z APN HUSARIA KLECZA DOLNA I 9:0 ( JANCZUR 3, KLEMENTOWICZ 3, WCISŁO 2, PADACZ )
Z KS BRONOWIANKA IV 7:0 ( PADACZ 3, JANCZUR 2, WCISŁO, NOWAKOWSKI)
Z KS BRONOWIANKA III 6:0 ( JANCZUR 2, PADACZ 2, NOWAKOWSKI 2)
DRUGI DZIEŃ TURNIEJU :
MECZE NIEDZIELNE :
Z HUTNIKIEM KRAKÓW 1:1 ( WCISŁO)
Z BRONOWIANKĄ II KRAKÓW 0:1
Z APN HUSARIA II KLECZA DOLNA 5:0 ( SZWED 2,JANCZUR,PADACZ WCISŁO )
Z AP MAM TALENT II KRZESZOWICE 3:0 ( JANCZUR, PADACZ, SZWED )
Z ORŁEM PIASKI WIELKIE 2:0 (NOWAKOWSKI, JANCZUR )
Z WANDĄ KRAKÓW 2:0 ( NOWAKOWSKI,PADACZ )
ZAJĘLIŚMY PIERWSZE MIEJSCE W GRUPIE CZERWONEJ i AWANSOWALIŚMY DO MISTRZOSTW ŚWIATA ( NAJLEPSZA ÓSEMKA TURNIEJU ). TU BYŁ JUŻ SYSTEM PUCHAROWY
ĆWIERĆFINAŁ MŚ : Z AP MAM TALENT POLSKA I 4:1 ( SAMOBÓJ, WCISŁO, PADACZ, MILCZAREK )
PÓLFINAŁ MŚ : Z KS ZAKOPANE 0:2
MECZ O III MIEJSCE MŚ : Z HUTNIKIEM KRAKÓW 7:0 ( WCISŁO 3, JANCZUR 2,PADACZ,ROJEK )
ZAJĘLIŚMY TRZECI MIEJSCE W TURNIEJU NA 24 ZESPOŁY UCZESTNICZĄCE
ZAGRALIŚMY 19 MECZY WYGRALIŚMY 13 ZREMISOWALIŚMY 2 i DOZNALIŚMY 4 PORAŻEK.
STRZELILIŚMY 60 BRAMEK TRACĄC TYLKO 9.
ZDOBYLIŚMY NAGRODĘ DLA NAJLEPSZEJ DEFENSYWY TURNIEJU ORAZ INNE CENNE NAGRODY
STRZELCY BRAMEK :
16 - MACIEK JANCZUR
14-SZYMON PADACZ
10- KRYSTIAN WCISŁO
7 - KAMIL NOWAKOWSKI
3 - MAREK KLEMENTOWICZ, JANEK SZWED
2 - FILIP MILCZAREK
1- TOMEK ROJEK, SAMOBÓJ
3 -WALKOWER
WSPANIAŁY TURNIEJ NIEZWYKLE UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU , W WIELU MECZACH BARDZO DOBRA GRA PEŁNA PASJI,POŚWIĘCENIA POPARTA NIEZŁYMI JUŻ UMIEJĘTNOŚCIAMI ORAZ GRĄ ZESPOŁOWĄ.
BRAWO CHŁOPAKI PORA NA WAKACJE . ŻYCZĘ WAM i WASZYM WPANIAŁYM RODZICOM SAMYCH SŁONECZNYCH DNI ,WYPOCZYNKU ORAZ BEZPIECZEŃSTWA i ZDROWIA.
DZIĘKUJĘ ZA TEN WSPANIAŁY ROK PRACY , SUPER SIĘ Z WAMI PRACUJE i MAM NADZIEJĘ DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH.
SKŁAD NA TURNIEJU : MICHAŁ KOPAŃSKI, FILIP MILCZAREK, KAMIL NOWAKOWSKI , MACIEJ JANCZUR, SZYMON PADACZ, MAKS SERWATKA, TOMEK ROJEK, JANEK SZWED, MAREK KLEMENTOWICZ,PAWEŁ PRZYBEK, KRYSTIAN WCISŁO
PS. ZDJĘCIA Z TURNIEJU W GALERII.
Komentarze