2009- PODIUM W ŁAPANOWIE, 2010- IV MIEJSCE W MIELCU, INNE

W NIEDZIELĘ 17 CZERWCA OBA NASZE ROCZNIKI ZAGRAŁY W DUŻYCH TURNIEJACH.ROCZNIK 2009 W ŁAPANOWIE A ROCZNIK 2010 W MIELCU .OBIE SPISAŁY SIĘ ZNAKOMICIE .ROCZNIK 2009 ZAJĄŁ III MIEJSCE , A ROCZNIK 2010 IV W BARDZO MOCNEJ STAWCE ZESPOŁÓW.

ROCZNIK 2009 :

CHARYTATYWNY TURNIEJ " GRAMY DLA SYLWII i SZYMONKA " ABY NIKT NIGDY NIE BYŁ SAM

ZAGRAŁO 13 DRUŻYN .

GRUPA I:

SOKOLIKI STARY SĄCZ, PIAST ŁAPANÓW, DALIN MYŚLENICE, WIECZYSTA KRAKÓW, STRZELEC BUDZÓW, GDOVIA GDÓW, GARBARNIA KRAKÓW

GRUPA II JADWIGA KRAKÓW ( NASZE WYNIKI W GRUPIE )

BASZTA RYTWIANY 1:0 ( JANCZUR )

KOLEJARZ STRÓŻE 0:1

B&T TRZCIANA 6:0 ( POLAŃSKI 3, JANCZUR, CIĘCIWA, KRAWCZYK )

ZKP ZAKOPANE 4:0 ( ZADĘCKI, JANCZUR, DYGOŃ, LACH )

CRACOVIA 8:0 ( JANCZUR 3, ZADĘCKI 2, BEDNAREK 2, KOWAL )

AWANSOWALIŚMY DO LIGI MISTRZÓW.

AWANSOWAŁY PO 3 NAJLEPSZE DRUŻYNY Z GRUPY Z ZALICZENIEM WYNIKÓW

MY ZAJĘLIŚMY II MIEJSCE 5 MECZY 12 PKT 19:1 BRAMKI

LIGA MISTRZÓW :

WYNIKI ZALICZONE Z GRUPY:

Z KOLEJARZEM STRÓŻE 0:1

Z B&T TRZCIANA 6 :0

Z GARBARNIĄ KRAKÓW 1:2 ( LACH)

Z PIASTEM ŁAPANÓW 2:0 ( JANCZUR, LACH)

Z WIECZYSTĄ KRAKÓW 1:0 ( KOWAL )

KOLEJNOŚC LIGI MISTRZÓW :

1.KOLEJARZ STRÓŻE

2.GARBARNIA KRAKÓW

3.JADWIGA KRAKÓW

4.WIECZYSTA KRAKÓW

5.PIAST ŁAPANÓW

6.B&T TRZCIANA

ZAGRALIŚMY 8 MECZY WYGRALIŚMY 6 PRZY 2 PORAŻKACH BRAMKI 23:3. GRALIŚMY W SYSTEMIE 6 PLUS 1 NA DUŻYCH BOISKACH PRZY SŁONECZNEJ POGODZIE . SPĘDZILIŚMY W ŁAPANOWIE 12 GODZIN. PIEKNY OBIEKT NAD ZALEWEM . TURNIEJ BARDZO UDANY, NASZA GRA RÓWNIEŻ, WSZYSCY CHŁOPCY ZASŁUŻYLI NA POCHWAŁY KAŻDY WNIÓSŁ SWÓJ WKŁAD W TEN SUKCES. OCZYWIŚCIE SA POSTACIE WIODĄCE ALE WYGRYWAMY i PRZEGRYWAMY JAKO DRUŻYNA. BRAWO CHŁOPAKI i BRAWO RODZICE.

STRZELCY BRAMEK :

7 - MACIEK JANCZUR

3 - IGOR POLAŃSKI, IGOR ZADĘCKI, LAMBERT LACH

2 - ANTEK BEDNAREK, LUDWIK KOWAL

1- TYMEK DYGOŃ, OLAF KRAWCZYK, WOJTEK CIĘCIWA

SKŁAD : GRZESIEK GAŁAN, TYMEK DYGOŃ, FRANEK KLUZA, MACIEK JANCZUR, IGOR ZADĘCKI, LAMBERT LACH, WOJTEK CIĘCIWA, LUDWIK KOWAL, ANTEK BEDNAREK,IGOR POLAŃSKI, OLAF KRAWCZYK

ROCZNIK 2010 ( RELACJA PANA ADRIANA NOWAKOWSKIEGO ) :

W dniu 17.06.2018, rocznik 2010 miał przyjemność rozegrać duży turniej w Mielcu, pod nazwą głównego sponsora RADO CUP 2018.
Zagrało 20 drużyn, w tym 10 z rocznika 2009 oraz 2010. Gra każdy z każdym (rocznikowo), w systemie 5+1. Jadwigę Kraków znakomicie reprezentowało 9 chłopaków, którzy przez cały dzień dawali z siebie wszystko. Turniej organizowany był po raz pierwszy, dlatego organizatorom zależało na wysokim poziomie. Drużyny bardzo dobre, w tym zwycięzca STAL MIELEC, która nie przegrała żadnego meczu, nawet z Jadwigą ;)
Wielkie brawa dla organizatora - niesamowity obiekt z wieloma atrakcjami dla dzieciaków - park linowy, skałki wspinaczkowe, przejazd "mechaniczna" dorożką, natrysk wodny i wiele innych atrakcji - jeden z lepszych turniejów, w których braliśmy udział.
Ostatecznie nasze chłopaki zajęły czwarte miejsce, choć były ogromne szanse na podium - zawsze pozostanie niedosyt.
Świetna gra KRZYSIA (piękne cztery brameczki), TOMKA, który przechodził z piłką przez kilka przeciwników naraz, oraz STASIA, który wykonał naprawdę świetną robotę.
Podstawowa piątka - jak zawsze - rewelacja, pomimo wielu kontuzji (z fauli), chłopaki dzielnie walczyli do samego końca.
WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla rodziców, którzy zorganizowali się i przejechali 300km, aby chłopcy mogli zagrać.
SKŁAD: Maks Serwatka, Tomasz Rojek, Krzysiu Przydatek, Stasiu Krzyżak, Krystian Wcisło, Michał Kopański, Filip Milczarek, Szymon Padacz, Kamil Nowakowski
TRENERZY: Łukasz Milczarek, Adrian Nowakowski
Wyniki:
Jadwiga - Stal Rzeszów Niebieska - 2:2 (Krystian W., Szymon P.)
Jadwiga - PAMP - 3:2 ( 2x Krzysiu P., Szymon P.)
Jadwiga - Perfect Przeworsk - 2:4 (Kamil N., Krystian W.)
Jadwiga - Tarnovia Tarnów - 5:3 ( 4x Szymon P., Krzysiu P.)
Jadwiga - Victoria Czermin - 6:1 ( 5x Szymon P., Kamil N.)
Jadwiga - Czarni Połaniec - 6:0 ( 2x Szymon P., Kamil N., Krystian W., Filip M., Krzysiu P.)
Jadwiga - Stal Mielec Biała - 0:3
Jadwiga - Stal Mielec Niebieska - 1:2 (Szymon P.)
Jadwiga - Stal Rzeszów Biała - 2:2 ( 2x Szymon P.)
W sumie 9 meczy, w tym:
2 remisy
3 przegrane
4 zwycięstwa
stosunek bramek 28:19
Podsumowanie bramek:
Szymon Padacz - 17 bramek - POWRÓT NASZEGO KRÓLA :)))
Krzysiu Przydatek - 4 bramki
Krystian Wcisło - 3 bramki
Kamil Nowakowski - 3 bramki
Filip Milczarek - 1 bramka
ZDJĘCIA Z OBU TURNIEJÓW W GALERII.
INNE INFO :

PONIEDZIAŁEK 18 CZERWCA O 17.00 MSZA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU POTEM O 18.00 SPOTKANIE NA SALI TEATRALNEJ

​ROCZNIK 2009 KOŃCZY TRENINGI - PROŚBA PANA ALEKSANDRA KAWIORSKIEGO O ZWROT KOSZULEK i SPODENEK . DOSTANIECIE JE ZNOWU W NOWYM SEZONIE .​

WTOREK 19 CZERWCA NIE BĘDZIE TRENINGU WSZYSCY OGLĄDAJĄ PIERWSZY MECZ POLSKI NA MUNDIALU W ROSJI Z SENEGALEM

​CZWARTEK 21 CZERWCA TRENUJE JESZCZE TYLKO ROCZNIK 2010 - CHŁOPCY KTÓRZY NIE POJADĄ NA TURNIEJ PROŚBA O ZWROT KOSZULEK i SPODENEK.

​23-24 CZERWIEC ROCZNIK 2010 TURNIEJ BRONOWIANKA CUP

JEST JUŻ PODZIAŁ NA GRUPY MY ZAGRAMY W GRUPIE B z : KS ZAKOPANE, MKS TRIUMF ALWERNIA, BRONOWIANKA IV, HUTNIK KRAKÓW, METAL TARNÓW